(Lithuanian) I-mo lygio vesternas Palangoje. Raportas

Klaipėdoje yra tradicija, karts nuo karto rinktis „seniams“ į I-mo lygio žaidimus,  taip skatinant airsofto plėtrą, palaikant naujokus ir „gyvenant“ bendruomenės gyvenimą. Daugelis, jau išaugo iš „mėsytės“, tačiau kaip sakė Bertas (fotografas) – „Be pirmo lygio, nebus ir likusių lygių“.

Kas tie LYGIAI:

1 lygis Dalyviai: Visi sveiko proto žmonės, su savo ar išnuomuota įranga. Nepilnamečiai gali dalyvauti nuo 16 metų, su tėvų ir organizatorių leidimais. Apie nepilnamečių dalyvavimą praneša organizatoriai Tikslas: Pažintinis (žaidimas skirtas puoselėti airsofto plėtrą Vakarų Lietuvoje) Amunicija: Dėtuvėms – jokių apribojimų, nenaudojama jokia pirotechnika (dūmai ir granatos nenaudojamos saugumo sumetimais – demonstracija galima, bet ne žaidimo metu) Apranga/Ekipuotė: Netaikomi jokie reikalavimai Taisyklės: LSB patvirtintos taisyklės Atsakomybė: Už saugumą atsakomybę prisiima visi pilnamečiai žaidėjai. Tėvai ar globėjai prisiima ataskomybę už nepilnamečius (būtinas tėvų ar globėjų leidimas)

2 lygis Dalyviai: Žaidimas skirtas tik pilnamečiams žaidėjams, turintiems savo airsofto įrangą ir priklausiantiems LSB bendruomenei (registruotiems laisvai samdomiems kariams ir registruotų komandų nariams bendruomenės forume www.airsoftgun.lt) Tikslas: Komunikacija ir sportinis bendradarbiavimas tarp bendruomenės komandų ir laisvai samdomų karių dėl bendro tikslo – kokybiško laisvalaikio praleidimo Amunicija: Žaidimo metu galima naudoti tik mechanines dėtuves arba vieną bunkerinę apkabą, naudojami dūmai, granatos, pirotechnika (naudojimo salygas nurodo organizatoriai) Apranga/Ekipuotė: Netaikomi griežti reikalavimai. Bet jei taikomi, tai praneša organizatoriai. Taisyklės: LSB patvirtintos taisyklės. Gali buti taikoma mediko taisyklė, žaidimas su scenarijumi (apie tai praneša organizatoriai) Atsakomybė: Už saugumą atsakomybę prisiima visi pilnamečiai žaidėjai.

3 lygis Dalyviai: Žaidimas skirtas tik pilnamečiams žaidėjams, turintiems savo airsofto įranga ir priklausiantiems LSB bendruomenei (registruotiems laisvai samdomiems kariams ir registruotų komandų nariams bendruomenės forume www.airsoftgun.lt) Pastaba – laisvai samdomi kariai gali dalyvauti tik juos priimančių komandu sudėtyje Tikslas: Komunikacija ir sportinis bendradarbiavimas tarp bendruomenės komandų ir laisvai samdomų karių dėl bendro tikslo – kokybiško laisvalaikio praleidimo Amunicija: Žaidimo metu draudžiama žaisti su bunkerinėmis dėtuvėmis (išimtis kulkosvaidžiai), naudojami dūmai, granatos, pirotechnika (naudojimo sąlygas urodo organizatoriai) Apranga/Ekipuotė: Taikomi reikalavimai. Aprangos ir ekipuotės reikalavimus paskelbia organizatoriai Taisyklės: LSB patvirtintos taisyklės. Šio lygio žaidimams reikia gero nusiteikimo, fizinio pasiruošimo, komandinio darbo suvokimo, elementarių karybos žinių bagažo ir svarbiausia kantrybės. Žaidimuose galimi LARP, MIL-SIM elementai (apie tai rekomenduojame pasidomėti visiems). Organizatoriai gali naudoti dekoracijas, karines struktūras, lankstų scenarijų, mediko taisyklę ir t.t., apie visa tai praneša organizatoriai Atsakomybė: Už saugumą atsakomybę prisiima visi pilnamečiai žaidėjai.

Taigi, atvažiavo svečiai iš toliau – KK TEAM. Dalyvavo perkūnas, keli naujokai ir nuomininkas. S8 PMC atstovavome ir atidavėme duoklę airsoftui dviese, aš (UNO) ir Brain’as.

Brainiac

Užduotys nebuvo naglos – imame pagrindinį bunkerį, svečiai ginasi, ginamės padangų pastogė, svečiai puola, svečiai giną paintbolistų miestelį, mes puolame ir dar viena kita variacija. Tad kviečiu pasigrožėti Berto nuotraukomis ČIA.

Buvome ryžtingi, greiti ir metodiški.


Comments

Uno Written by:

Long living airsoft dinosaur. TBOC memmber. Blogger. Designer.

Be First to Comment

Leave a Reply