(Lithuanian) Magazine Well Carrier Grip ir Motor Grip apžvalga

Sveiki Draugai,

Esu paprašytas parašyti apie porą aksesuarų, jei taip būtų galima juos pavadinti, kuriuos pats naudoju ir pats montavau ant AEG.

Tad trumpai.

FAB Defense MWG Magazine Well Carrier Grip

Kaina 10-15$ su siuntimu.

 Konstrukcija elementari – dvi išlietos plastikinės plokštelės tvirtinamos 3 ilgais,  galuose užsukamais veržlėmis. Patogu, kai rankos trumpos ir nesi pratęs laikyti ginklo už priekinio railo. Kadangi AEG atatrankos jokios neturi, tai taip laikomas ginklas stabilumo nepraranda.

Pagamintas šis aksesuaras grubiai, likusios atliejos ausys, varžtai sunkiai lenda į skyles ir yra per ilgi. Nors gamintojas rašo, jog modifikuoti nei ginklo nei šio aksesuaro nereiks, užteks tik užveršit varžtus, dėja taip nėra. Plokštelės atlietos pagal keistą pavyzdį ir ant CA, DBoys G&G netelpa. Greičiausiai netiks ir daugeliui kitų ginklų. Problema ta, jog plokštelės suveržus nesusiglaudžia, yra šiek tiek per siauros ir jose atlieti grioveliai nesutampa su ginklo korpuso iškilumais.

Vaistai visgi yra. Plastikas minkštas, tad sutrenkus neskils, taip pat patogu paskusti paprastu peliuku. Paskutami šonai ir nuskutamos atliejos ausys. Tada abi plokštelės panardinamos 5 min į verdantį vandenį, išimamos ir uždedamos ant ginklo. Sutvirtinamos varžtais. Pastaba, pirmus kartus neveržkite, kadangi kietėdamas plastikas sulenkia korpuso metalą ir apkabas įkišti tampa velniškai sunku. Kai užmontuotas gripas atvėsta – nuimkite ir pakartokite procedūrą su verdančiu vandeniu. 3-4 tokie ciklai ir šis gripas tinka ginklui kaip kojinė.

~

Element G27 motor grip

Kaina 12-20$ su siuntimu.

 Elementarus vieno plastiko monolito aksesuaras. Labai patogi rankena – riebesnė ir aukštesnė nei įprastas pistolgrip’as, pirštai patogiai sugula į specialius lovelius, neslysta, ginklą lengviau  laikyti. Kadangi rankena aukštesnė nei įprastos, tinkama didelių letenų operatoriams.

Pagaminta geriau nei aukščiau minėtas maggrip’as. Kartu gavau pora varžtų, kurie ne pačios aukščiausios kokybės, tiesiog paprasti varžtai. Dangtelio variklio skyriui uždengti neprideda.

Praktiškai ant visų modelių aksesuaras sunkiai uždedamas . S8 mechanikas ir aš turime karčios patirties su šiuo daiktu – rankeną sunku uždėti, tenka paskusti peiliuku viršutines jos ausis (tos kurios apglėbia korpusą), varikliukas nesulenda iki galo, per siauresnę rankenos dalį užstringa ties jos viduriu, senosios rankenos variklio dangtelis taip pat sunkiai įsimontuoja į jam skirtą vietą.

Vaistai panašūs kaip ir maggrip’o, nors variklius lenda laisvai, tačiau į teisingą padėtį jo pastatyti nepavyksta. Paimkite rankeną ir palaikykite verdančiame vandenyje 5-10 min. Kai plastikas suminkštėja išraukite ir į vidų įkiškite, alyva suteptą, varikliuko pločio medinį kaištį. Man tiko vieno atsuktuvo kotas – ir aukščiu ir pločiu. Kai rankena atvėsta, alyva leidžia lengvai ištraukti kaištį. Vėlgi, 3-4 tokios procedūros ir plastikinė rankena gyja reikimą formą – tampa laisvesnė.

Bet čia dar ne beda. Bėda prasideda tada, kai prasitampius rankenai varikliuko niekas nelaiko iš šonų, jis ima klibėti pirmyn ir atgal. Kliba jis ir standartinėje rankenoje, tačiau šioje jis juda labai daug – pirmyn ir atgal. Ši problema sprendžiama paprastai, rankenos viduje įklijuokite degtukų – tai sumažinsite atstumus nuo priekinių sienelių iki varikliuko.

Žinau, jog tai labai specifiniai aksesuarai ir nedaug kas juos naudoja, tačiau, kadangi man nepatogu kaskart individualiai komentuoti šiuos gaminius – tebūnie jie pakomentuoti šiame bloge ir visiems lengvai prieinami.

Pagarbiai, Uno

Ps.: Join PMC! :)

Comments

Uno Written by:

Long living airsoft dinosaur. TBOC memmber. Blogger. Designer.

Be First to Comment

Leave a Reply