LEGION ETRANGERE 2014 04 26

LEGION ETRANGERE

LEGION ETRANGERE – buvo geras žaidimas. Ypač geras jis buvo mums – S8. Mes buvome sukti civiliai, parduodantys miltelius abiems kovojančioms pusėms.

Šį kartą mes sulaukėme pastiprinimo iš Vilniaus padalinio – atvyko mūsų broliai. Todėl žaidime dalyvavo ženklios S8 PMC pajėgos – 14 narių. Už kompaniją, Už komandą!

Civilių žaidybinė pozicija šiame žaidime turėjo labai daug LARP elementų. Mūsų tikslas ir užduotis šiame žaidime buvo parduoti miltelius ir surinkti tam tikrą pinigų sumą. Šie pinigai buvo panaudoti įsigyjant ginkluotę, kuri vėliau perduota sukilėliams. Mūsų interpretacijoms žaidime nebuvo palikta daug vietos, tačiau, iki paskutinės žaidimo fazės mes laikėmės neutraliteto.

S8 stengėsi įsijausti į civilių vaidmenį, todėl nesilaikėme griežtos disciplinos – miestelis buvo saugomas epizodiškai. Tačiau mažesnės patrulių grupės užduočių metu dirbo sklandžiai ir profesionaliai.

Žaidimo pabaigoje mes atlikome tam tikrus strateginius ėjimus, kurie mums leido iki galo atlikti visas mums iškeltas užduotis ir išplėšė mūsų pusei pergalę. Mes pasiskolinome Legionierių artilerijos amuniciją, kuri buvo palikta ne vietoje ir be priežiūros, tai susilpnino jų gynybą kuriam laikui. Po to, išskaidėme oponentų pajėgas ir tai leido civiliams užbaigti iškeltas užduotis sėkmingai.

S8 dėkoja visiems dalyvavusiems. Susitiksime sekančiuose žaidimuose.

Ačiū

PS.: Tiesa, tokio sukto civilių vaidmens ateityje mes, matyt privengsime. Sunku prisiversti šaudyti bičiuliams, atėjusiems mums į pagalbą, į nugaras.

Video sukūrė Airsoft Team UNITY, aplankykite juos ir spustelkite Like.  Šis video puikiai iliustruoja, kokie sukti buvo S8 civiliai:

Už šias puikias nuotraukas dėkojame fotografui Bertui:

[fbalbum url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.697056447019669.1073741842.217303348328317&type=3″ limit=”100″ size=”131″]

Komentarai

Uno Written by:

Long living airsoft dinosaur. TBOC memmber. Blogger. Designer.

Be First to Comment

Leave a Reply