Maža LiPo baterija airsoftui

HobbyKing Lipo 03

Sveiki draugai,

Neseniai atgaivinau vieną seną ginklą – G&G M4 SD, kuris gulėjo po lova porą metų. Kadangi Masada užsikrėtė overspin’u, tad prieš patį žaidimą teko paskubomis surinkti atsarginį ginklą iš pigių dalių. Keista, tačiau jis veikia puikiai, net su skilusiu gearbox’u. Ginklas labai lengvas, manevringas, subalansuotas.

Tačiau…

Į buožę sutalpinau tik seną nančiaką. Teko net perlituoti pakrovėjo kontaktus, kad pakrauti šią bateriją. Pakrovėjas labai senas, bateriją pilnai įkrauna tik per parą… Todėl puoliau ieškoti mažos LiPo baterijos. Brolis Vilkas tinkamo dydžio bateriją pataikė nusipirkti tik iš trečio karto, todėl aš nusprendžiau nerizikuoti ir rinktis pačią mažiausią, kurią rasiu. Talpa nebuvo labai aktuali, kadangi visada galiu užsisakyti kelias mažas IR VISAS TRIS NEŠIOTI SUDĖTAS Į BUOŽĘ. Vienai nusėdus, ginklą perjungčiau į pilną.

Tokią LiPo mažylę radau Hobby King’e (jie neseniai atidarė sandėlį Europoje, Norvegijoje). Sumokėjau 23 Lt… su siuntimo išlaidomis. Tiesa, tai nėra labai talpi baterija :) Šiandien pastebėjau, jog pardavėjas papildė savo asortimentą panašiomis, tačiau talpesnėmis baterijomis, skirtomis airsoftui.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

97x30x14mm (įstrižainė per storiausią vietą – 21mm)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Telpa kur tik nori. Į buožę galiu sukišti keturias!

Po asortimento papildymo, manau rinksiuosi identiškų matmenų, dviejų tūrių ir dvigubai talpesnę.

Tad jei naudojate buožę, kurioje vietos yra tik vamzdyje – tikrai rekomenduoju pabandyti šią bateriją. 2-3 tokios atlaikys gerą žaidimą.

Jei kas norėsite išbandyti, prieikite per žaidimą – duosiu pasimatuoti.

Iki ryšio.

Komentarai

Uno Written by:

Long living airsoft dinosaur. TBOC memmber. Blogger. Designer.

Be First to Comment

Leave a Reply