Kariauk.LT dalyvavimo žaidimuose reikalavimai – komentaras

Sveiki draugai,

Nugirdau, jog 2017 sausio 05 dieną Kariauk.Lt LSB forume paskelbti dalyvavimo žaidimuose reikalavimai yra su potekste; Jog tai LK inicijuotas pakeitimas ir tvarkos sugriežtinimas. Uuu.. skamba kaip sąmokslas.

Šia proga, kaip visada – po blatu, susiekiau su Kariauk.Lt, kad iš pirmų lūpų išgirsčiau jų komentarą dėl šių naujų reikalavimų. Paklausus, ar šis pakeitimas buvo įtakotas iš išorės, Kariauk.Lt atstovas pabrėžė, jog tai išskirtinai Kariauk.Lt sprendimas. Šiuo sprendimu siekiama pakelti jų organizuojamuose žaidimuose dalyvaujančių žaidėjų / komandų lygį, suteikti jiems / joms panašų pasiruošimo lygį, jog ateityje būtų galima ir toliau gerinti žaidimų kokybę bei daryti juos sudėtingesniais ir įdomesniais. Sutarėme, jog galbūt, ne visiems toks reikalavimas tūrėtų būti taikomas, dėl atskirų dalyvių profesinės patirties bei komandų esamo pasiruošimo. Tačiau, man kilo abejonių dėl objektyvaus tokios išimties taikymo, kai neaišku kaip objektyviai įvertinti esamą narių pasirengimą. Galbūt, nariai su karinės tarnybos patirtimi bei komandos, kuriose tokių narių yra dauguma nuo tokio reikalavimo galėtų būti atleisti. Tai tik mano spekuliacijos, ir manau tokios išimtys neturėtų būti taikomos ir mes turėtume laikytis bendrystės – visis be išimties išlaikyti keliamus reikalavimus.
Paklausus, ar tokie kursai bus rengiami ir kituose, nei Metro Sostinė, miestuose, pvz. Klaipėdoje, atstovas teigė, jog tai priklausys nuo susidomėjusiųjų kiekio – esant pakankamam Klaipėdoje tokie kursai bus surengti.

Ar nebus paskutinis Santa Klausas padėjęs lemiamą tašką šiems reikalavimams? Po to, ką girdėjau iš savų, neabejočiau.

Taip pat sužinojau, jog projektas Mobiliziacija.eu šiemet turėtų atgyti ir imtis aktyvios veiklos šalies mastu.

 

Komentarai

Uno Written by:

Long living airsoft dinosaur. TBOC memmber. Blogger. Designer.

Be First to Comment

Leave a Reply