Pavasarinis šaukimas

Airsoft spring conscription

Sveiki draugai,

šiek tiek vėluoju pasidalinti šiuo postu, kadangi porą dienelių mokiausi ant nuotraukų uždėti vandenženklį. Nuo šiol tokį ar kitokį, tačiau naudosime šį nuotraukų žymėjimą, kadangi vis dažniau kituose puslapiuose randame nusavintas (be nuorodos į šaltinį) nuotraukas, ypač iš apžvalgų.

Taigi, praėjusį (2013 04 20) šeštadienį Klaipėdos krašte buvo surengtas pirmas toks išgrynintas Šaukimas. Tai renginys, labiausiai orientuotas į naujokus ir pradedančiuosius, kurio metu dalyvauja ir senai susikūrusių komandų atstovai. Pastarieji pristato savo komandas bei atsako į pradedantiesiems rūpimus klausimus susijusius su airsoftu.

Airsoft spring conscription

Airsoft spring conscription

Airsoft spring conscription

Pavasarinį šaukimą organizavo visiems gerai žinomas žaidimų organizatorius Balu su šaunia B coy 1/6 Marines komanda. Jam į pagalbą vėl atėjo Black Castle Warriors su nepakeičiamu kulinaru Dynia. Specialiai ryte nevalgiau pusryčių, nes žinojau, jog vėl skaniai ir sočiai mus pavalgydins Dynios ruošti pietūs.
Tiesa, organizatorius prasitarė, jog šio tipo renginiai per metus vyks du – tris kartus. Tad šį kartą prisijungti negalėję naujokai, tai padaryti galės artimiausiu metu.

Airsoft spring conscription

Šiame šaukime sulaukėme svečio – Artūro Baltrukaičio, Lietuvos Šaulių sąjungos Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-iosios rinktinės nario. Išbandęs mūsų duoną, jis pristatė Lietuvos Šaulių sąjungos Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-iosios rinktinę, supažindino su jos Šaulių sąjungos veikla ir pakvietė prisijungti visus norinčius. Svečias paminėjo, jog mūsų bendruomenė ten yra laukiama, ji gali jungtis grupėmis, tuomet rinktinės viduje būtų formuojami „airsofto būriai“. Taip pat, Artūras papasakojo, jog labai laukiami vaikai, kuriems Klaipėdos apskrities jūros šaulių 3-iosios rinktinėje visada atsiranda vietos ir užimtumo. Sulaukdami didelės valstybės paramos kasmet, Klaipėdos rinktinė gali skirti didelį finansavimą mažųjų užimtumui. Visiems susidomėjusiems žemiau skelbiame Artūro kontaktus. Ypač raginu tėvelius, kurių vaikai vasaromis jiems trukdo ilsėtis :) Pats esu vaikystės vasaras praleidęs įvairiose stovyklose, tad iš patirties žinau, jog namo vaikai grįžta geresni :)

Artūras Baltrukaitis
tel. 8 46 434740 
el. p. info@navigatorius.lt

Organizatoriaus paprašyti, šio renginio metu mes pristatėme savo Kompaniją. Vilkas papasakojo apie komandos rekonstravimo ir veiklos principus, aš papasakojau apie S8 kaip komandos viziją. Komandos ginklininkas Sainter sutiko pakonsultuoti pradedančiuosius įrangos klausimais.
Visiems kuriems buvome įdomus, kviečiu susisiekti su mumis – kontaktus rasite dešinėje  parinkčių juostoje.

Airsoft spring conscription

Airsoft spring conscription

Dėkojame visiems dalyvavusiems, dėkojame visiems mus išklausiusiems, dėkojame seniams, jog nepatingėjo atvykti ir atliko pareigą bendruomenei. Juk LSB bendruomenės ateitis ir bus šių naujokų rankose.
Tikimės, jog renginys  buvo naudingas ir iki kitų susitikimų šaukimuose. Iki.

Pagarbiai,
Uno

Airsoft spring conscription

Airsoft spring conscription

Airsoft spring conscription

Komentarai

Uno Written by:

Long living airsoft dinosaur. TBOC memmber. Blogger. Designer.

Be First to Comment

Leave a Reply