(Lithuanian) MultiTool, SOG PowerLock EOD apžvalga

Sog multi - tool

Dilemą kokį MultiTool (Toliau MT) pirkti sprendžiau ilgai, Galutinai nusprendžiau pasiimti šį.
Man labai patiko oksido padengimas, bei dantračių sistema kurios pagalba MT labai lengvai atlenkiamas ir turi dvigubai didesne kirpimo galia. Labai gaila tačiau metalas atsilieka nuo šio įrankio galios. Ne kartą gnybiant storesnį metalą, kandiklės susilankstė ir jas teko dildinti, kad MT galėtu vėl normaliai veikti. Kiti įrankiai:

Dildė- Patiko, kad galas nusmailintas, tai galima naudoti kaip kaltą, tačiau tarpas atlenkimui labai gadina funkcionalumą. Dildė standartinė- vienoje pusėje išsilginiai pjūbiai, kitoje kryžminiai.
Konservų atidarytuvas- Labai nepatiko, tragiškai atidarinėja. Tikrai bandžiau ne kartą. Atidarytuvo gale yra mažas plokščias atsuktuvas.
Kryžminis atsuktuvas- Pakankamai ilgas. Galvutė naudota dažnai, tačiau vis dar kaip nauja.
Plokščias atsuktuvas didelis- Per trumpas, labai platus.
Yla- Vienas geriausiu įrankių. Labai gerai praduria audinius. Taip pat gerai minkštuose medžiagose (medyje, plastmasėje) gręžti skyles.
Medžio pjūklas- Labai puikus, dvigubų dantu. Teko pjauti ąžuolinius apvadus. Nupjovė lengvai ir labai švariai.
Peilis- Mano manymu tragiškas. Ne tik kad vienpusis aštrinimas, tačiau ir seruotas, labai plonas metalas. Su juo galima atlikti tik labai lengvus veiksmus, nupjauti dirželį, atsipjauti dešros ir pan. Tačiau kažko drožinėti neišeitų.
Butelių atidarytuvas- Nieko nepridursi, atidarų alų gerai :) Gale dar vidutinio dydžio plokščias atsuktuvas.
Universalus adapteris- Ant jo montuojasi perėjimas į standartinius antgalius. To pagalba galima naudoti bet kokį reikalingą įrankį, Taip pat naudoti galvutes veržliarakčių. Tačiau nepatogu naudoti šią sistemą. Papildomus antgalius reikia dėti kur nors, greitai nepasiekiami, o perėjimas nesilaiko ant MT.
V-cutter – Galvojau, kad bus labai puikus įrankis, tačiau įrankis napatogus. Pjaunamoji dalis labai giliai, Dviejų ašmenų sistema bloga tuo, kad į tarpą prilenda pluošto, kurį išvalyti labai sunku.
Visi įrankiai labai gerai fiksuojasi. Visus galima keisti pagal poreikį (SOG prekiauja jais atskirai). Pačios replės labai smailios ir tikslios (Galima kad ir plaukus rauti). C4 detonatoriaus užspaudėjas nenaudojamas. Liniuotė tiek colinė tiek centimetrinė patogios, tačiau sunku suprasti kur atskaitos taško pradžia. Oksidas labai atsparus dėvejimui. Kolkas net intensyviai dirbant nėra ryškių problemų.
+ Lengvas atlenkimas (viena ranka galima);
+ Dvigubinama kirpimo jėga.
+ Keičiami įrankiai;
+ Geros replės;
+ Geras labai oksido padengimas.
– Prastas replių metalas;
– Aukščiau išsakytos problemos su įrankiais;
– Nepatogu naudoti su papildomom galvutėm;
~ 275lt
Antrą kartą pagalvočiau ar pirkti. Sužavi kolkas tik lengvas atidarymas, ko pas kitus konkurentus trūksta. Perkant tiesiog nuspręskite kas svarbiausia MT, jei replės, tai šis modelis tinka, jeigu peilis- visiškai nerekomenduoju.
Sainter maza
Sainter
PMC Klaipėda
Lithuania

Comments

Uno Written by:

Long living airsoft dinosaur. TBOC memmber. Blogger. Designer.

Be First to Comment

Leave a Reply