(Lithuanian) G TMC PCU level 5 apžvalga

~

Sveiki draugai!

Šiandien (tiesa pasakius jau senokai) mūsų rankose dar karštas G TMC PCU level 5!  TMC – True Manchurian Candidate, S8 PMC tarpe žinomas kaip patikimas ir kruopštus originalų gamintojas. Bene visi PMC turime net po kelis jų gaminius ir esame patenkinti – tai kopijų pasaulyje išsiskiriantys gaminiai savo kokybe.

Čia rasite kitos šaikos pagamintą PCU, tad šiame straipsnelyje pasitengsiu apžvelgti glaustai.

Medžiaga. Paėmus pakuotę į rankas iškart jaučiamas didesnis svoris – medžiaga sunkesnė (storesnė). Pačiupinėjus, ant medžiagos, jaučiami mikro plaukeliai, medžiaga minkštesnė ir švelnesnė nei kolegų. Atspalviai panašūs, nors pastaroji PCU šviesesnė už EB PCU – matyt, dėl plaukelių. EB PCU absoliučiai neturi jokių termoizoliacinių savybių, apart tų, jog visiškai apsaugo nuo vėjo ir iš dalies nuo drėgmės, o pastaroji PCU apranga, susidaro toks įspūdis, yra šiltesnė.

Medžiagos tikrai skiriasi – viena plastmasiškesnė, kita – gumiškesnė. Sunku pasakyti kas geriau… Vienu ir kitu atveju jos pasižymi praktiškai identiškomis savybėmis – vienodai apsaugo nuo vėjo ir drėgmės.

Pasiuvimas. Na šioje vietoje TMC mus nemaloniai nustebino. Gal įtakos turėjo tai, jog tai PIRMOJI šių PCU partija, gal didelė jos paklausa ir varžūs terminai, tačiau pasiuvimas labai patenkinamas. Daug kur matosi muilo pieštuko žymės, kuriomis žymi siuvėjai siuvimo taškus ir siūlių mazgus (išsiskalbia lengvai). Labiausiai į akis krenta nefiksuotos siūlės – siūlių pabaigose kyšo siūlai, kai kuriose vietose siūlės nesutemptos, laisvos, taip pat kai kur pamiršta sudubliuoti.

Ant kairiojo peties kišenės dangtelio trūksta velcro. Brokas.

Abi krutinės kišenės atsisega skirtingai – viena atsisega kaip EB PCU – į viršų, kita – į apačią… Brokas.

EB kelių medžiaga dviguba, TMC – ne. Matyt planinis pataupymas.

Velcro spalva skiriasi ir plaušas trumpesnis, atrodo, jog kokybė aukštesnė. Pasiūta rimčiau – pečių velcro kryžiuotas, visi kiti -tiesiog šiek tiek didesni. Vidinis kišenių tinklelis – toks pat kaip EB PCU, juoda apsauginė neperšlampanti guma ant kelnių – ta pati (tiesa, ant šio PCU jos mažiau…).

Užtrauktukai neblogi. Apsauginė guma, užlieta ant šių užtrauktukų, tikrai geresnės kokybės – kietesnė ir storesnė. Šioje vietoje TMC EB lenkia stipriai. Nežinia, kaip ši guma atlaikys žiemą, tačiau, kol kas atrodo tikrai solidžiai. Pats užtrauktuko vagonėlis šiek tiek didesnis ir platesnis nei EB, tačiau visi užtrauktukai be virvelių, padedančių greičiau juos sugraibyti ir greičiau juos atsekti mūšio metu –  EB šių virvelių nepagailėjo.

Suveržimo gumelės ir fiksatoriai, taip pat, jų tvirtinimas – identiški.

Kelnių pagrindinė saga su TMC įspaudu, kuris, ėmęs rūdyti…

Gumos. Tamprios kelnių liemens, galūnių ir švarko gumos taip pat kietos.

Reziumuodamas, galiu pasakyti, jog EB siuva daug kokybiškiau ir geriau, tačiau TMC naudoja aukštesnės kokybės medžiagas, žinoma, ne visas. TMC PCU pradžiai rašyčiau 7 – daugybianiai brokai, grubus pasiuvimas, pataupytos medžiagos. Bet! Pridedu riebų vienetą už gerą medžiagą, užtrauktuką ir jo apsaugą. Taigi galutinis balas – 8. Teks apsispręsti patiems, kuris geresnis ;)

Taigi, rinkoje sulaukėme konkurencijos – du gamintojai gamins šio modelio PCU lvl 5. Kol kas, kainos praktiškai nesiskiria nesiskiria. Turint omenyje, jog TMC vartotojų tarpe mėgiamas, tikiu, jog bus perkančių šį PCU iš idėjos ir lojalumo gamintojui. EB gamintojas tylesnis ir mažiau žinomas, taip pat, Ebairsoft šio gamintojo PCU iš pardavimo pašalino – ši e-parduotuvė yra laaaabai palanki TMC vaikinams. Tiesa, EB PCU vis dar rasite airsoftpark.com – ten jie turi net TAN atspalvio ir XXL dydžio.

Tiesa, turiu perspėti, jog TMC PCU dydžiai gerokai mažesni nei EB PCU – M dydis man buvo tik tik, o EB PCU laisvokas.

Pagarbiai,

Uno

Comments

Uno Written by:

Long living airsoft dinosaur. TBOC memmber. Blogger. Designer.

One Comment

  1. Wednesday March 13th, 2013
    Reply

    […] Chinese made PCU copies I have wrote before – TMC PCU and EC Made PCU. They are really quite good, maybe even very good. However, it is still  a copy […]

Leave a Reply