(Lithuanian) Ko mus moko KJP?

Nesenai savo FB kanale paskelbėme paskutinės žiemiškos treniruotės video įrašą. Šiuos įrašus darome savikontrolei, iš kurių po kiek likai galime spręsti apie progresą.

Video peržiūrėjo 4225 žmonės. Dinamimio šaudymo ekspertų bei taktikos instruktorių koncentracija, kaip galėjome laukti iš tokio kiek žiūrovų, pasirodė gan nemaža. Mes jau pripratę prie gydytojų, kurie dinaminį šaudymą vadina taktika, arba airsoftą lygina su „tikromis kulkomis“. Blogiausia tai, jog pusė iš jų yra kariškiai…

Tačiau, šiame margumyne mums užkliuvo toks jaunuolis Justinas iš KJP. Kadangi mūsų kanalas yra viešas ir šaunuolis nesibodėjo jame komentuoti, mes taip pat jo pavardės neslepiame.  Prašau:

Sebeckis 01

Sebeckis 02

Pasirodė matytas. Prisiminėme kaip prieš kurį laiką (metus gal) jis pasakojęs, jog su savo orinukais, kurie yra „nelegaliai sustiprinti“, peršauna šunį. Tuomet po kilusio šurmulio ištrynęs tuos komentarus.

Ar tas pats Justinas? Žiūrime – paskyra atvira.

Sebeckis 03

Tas pats – Justinas iš KJP.

Taigi ko mus moko KJP? Arba ko juos moko KJP? Šitas mus moko brakonieriauti arba nusižengti Lietuvos respublikos ginklų ir šaudmenų įstatymui. Žiūrime giliau:

Sebeckis 04

Sebeckis 05

Sebeckis 06

Ir čia klausimų nekylą. Arba Justinas KJP ginkluotės ir šaudybos paskaitas praleido, arba tai yra vaizdinė KJP paskaitų efektyvumo apie ginklus iliustracija.

Mes su žaislais elgiamės profesionaliau, nei šis „karys“ su tikrais ginklais.

Kodėl MES apie jį rašome? Ogi todėl, jog esame patriotai, manome, jog taip neturėtų būti. Jog tai yra netvarka  ir gėda. LK karys yra šalies pasididžiavimas, prisiekęs prieš Lietuvos vėliavą, prieš savo tautą. O šis, pamiršo kas esąs.

KJP ką manote?

PS.: Panaši istorija nuskambėjo GunBlog.lt portale.

Comments

Uno Written by:

Long living airsoft dinosaur. TBOC memmber. Blogger. Designer.

Be First to Comment

Leave a Reply