(Lithuanian) Komanda UNITY

Sveiki Draugai,

šiandien pristatome komandą, kurią mūšio lauke tikrai pažinsite, su niekuo nesumaišysite. Jie rimtai žiūri į sąvoką rekonstrukcija.  Kiekviename žaidime jie sudaro sveiką konkurenciją priešininkams ir pasižymi pavyzdine vadovavimo grandine.

Taigi, šiandien gaunate gerą gabalą tikro amerikietiško švino.

Get some!

Pagarbiai, UNO

AIRSOFTO KOMANDOS LIETUVOJE

Komanda UNITY

~

Anketa Komandai

Pilnas Komandos pavadinimas:
Airsoft team UNITY
Komandos antsiuvas/logotipas/skiriamasis ženklas?
Pagrindinis komandos skiriamasis ženklas ir komandos logotipas: pilkos spalvos skydo formos pagrindas, viduryje išsiuvinėtas suspaustas  kumštis simbolizuojantis vienybę/vieningumą (ang. – unity), po kumščiu komandos pavadinimas „UNITY“.
Registracijos miestas:
Šiauliai
Įsikūrimo metai:
Pačios komandos susikūrimas ir apsijungimas i vieną darinį įvyko 2008 metų lapkričio gruodžio mėnesiais. Bet oficialiai, komandos įkūrimo metai yra laikytini 2009 (kovas). Tais metais komanda gavo savo atskirą skiltį  Lietuvos airsofto bendruomenės forume.
2011 komandoje yra narių (sk):
8.
Komandos kontaktinis asmuo/atstovas/įdėjinis vadas:
Komandos kontaktinis asmuo ir atstovas yra šiuo metu komandai vadovaujantis narys Viesulas (Tomas). Jei kalbėti apie idėjinį komandos vadą – tai galėtume pasakyti, kad visa komanda yra mūsų idėjų puoselėtoja, visi įneša kas ką gali, savo mintis idėjas ir panašiai…
Komanda oficialus klubas? Taip / Ne.
Ne.
Šūkis:
Tau reikia tu ir eik!!! (10 balų – aut. past)
Tai atskira istorija… :). Bet  šūkis mūsų komandai „kibo“ pirmą komandos gyvavimo pusmetį, kai buvome dar žali, kai pats airsoftas mums buvo tik savaitgaliniai susibėgimai. Taip jis ir liko mūsų komandos šūkiu.
Koks komandos naudojamos ekipuotės raštas?
Komanda naudoja šiuo metu  JAV armijoje dominuojantį  ACU (army combat uniform) rašto ekipuotę.
Kokia komandoje vyraujanti ginkluotė?
Naudojame standartinę, JAV armijoje, naudojamą ginkluotę. Tai yra: M klasės šturmo karabinai, snaiperiniai karabinai (SPR) ir MK249 PARA kulkosvaidžiai.
Dėtuvės? Perėjote prie mechaninių?
Norėtume pabrėžti, kad komanda UNITY naudoja tik Mid Cap ir REAL Cap dėtuves. (Pabrėžkime ir pateikime pavyzdžiu – aut. past.)
Kokio tipo liemenes naudojate (webingus, platecarrier, chestrigus)?
OTV (outer tactical vest), FLC (fighting load carrier).
Šalmai. Ar naudojate? Jūsų nuomonė apie jų reikalingumą:
Naudojame, privalomas komandos ekipuotėje. Dėl jų reikalingumo – čia galima įžvelgti kelis momentus. Jei komanda yra kažkokio realaus karinio vieneto rekonstruktorė ir tas karinis vienetas naudoja šalmus kariniuose veiksmuose, tai jis yra privalomas. Antras momentas – saugumas. Neretai žaidimai vyksta apleistuose pastatuose, tai mūsų manymu tikrai blogiau nebus, jei žaidėjas užsidės, nors ir ne aukščiausių saugumo reikalavimus atitinkančią galvos apsaugą.
Avalynė. Vyraujanti. Pakomentuokite savo pasirinkimą:
Pagrindinis reikalavimas avalinei mūsų komandoje yra spalva – tai yra Desert spalva. Naudojame kelių gamintojų batus – Belleville, Danier, Magnum. Kiekvienas narys batus renkasi pagal savo išgales. Kaip ir minėjau – pagrindinis dalykas yra spalva. Kažką rekomenduoti gal ir sudėtinga, bet renkantis batus – kaip kirvis atitinka kotą, taip batas turi atitikti koją.
Komandoje esančių tarnavusių narių kiekis išreikštas procentais:
25%
Kas jus atvedė į airsoftą? Gal yra kas vienyja visus esamus komandos narius (pvz. darbas ar tas pats dalinys kariuomenėje)?
Sunku būtų vienareikšmiškai įvardinti, kas mus atvedė į airsoftą… Vienus gal dažasvydis, kiti komandos nariai  rado informacija internete.
Komandos narius vienija tik pats airsoftas. Yra 8  komandos nariai ir visi dirba gan skirtinguose srityse. Bet daugumos nariu pradžia buvo rankose paturėti kelių, dabar jau komandos narių, įsigyti AEG`ai… Pasižiūrėjome ir pasakėme – …“jamam tą hobį“.
Komandos koncepcija? Kokia vedanti komandos idėja? Kas jus daro kitokiais nei likusios komandos?
Komandos koncepcija – JAV armijos 3`oji pėstininkų divizija (2000-2004 m). Vedanti idėja, tai būtent minėtos divizijos rekonstravimas. O kas daro mus kitokiais nei kitos airsofto komandos – nesame kažkuo ypatingi, bet vienas dalykas mus daro tikrai kitokiais – tai mūsų ekipuotės spalva… :)
Nuo ko pradėjote komandos kūrimą? Ar pasirinktas kelias buvo vientisas, ar kintantis? Išlaikėte pirminę idėją ar keitėte eigoje?
… komandos kūrimą pradėjome nuo alaus bokalo… :)
Komandos  koncepcija nuo komandos susikūrimo pradžios nesikeitė (JAV 3 pėstininkų divizija), keitėsi tik uniformos ir ekipuotės raštas iš Woodland į ACU. Kaip ir minėjau, pirminę idėją išlaikėme, bet iki dabartinio idėjos lygio nueitas ilgas ir gan brangus kelias… Greičiausiai iš patirties stokos, o gal ir iš tingėjimo perskaityti visas bendruomenės skiltis skirtas naujokams, teko gerai „pasipurtyti“. Pradžioje manėme, kad užteks tik atrodyti kaip mūsų rekonstruojamo karinio vieneto karys. Bet laikui bėgat pajutome, kad vis dėlto norisi daryti tai tinkamai. To pasekmės – keli, jau dabar nenaudojamos ekipuotės rinkiniai… :)
Jei privertė, tai kas, keisti komandos konsepciją?
Komandos koncepcija nekinta.
Kokia komandos vystymo kryptis? Siektinas galutinis narių skaičius? Aktyvaus branduolio dydis?
Komandos vystymo kryptis išlieka pirminė koncepcija. Šiai dienai norėtume tobulinti pati komandinį žaidimą, įvedant į jį  tos pačios pėstininkų taktikos. Bandysime komandos viduje nariams priskirti kažkokias pozicijas ( žvalgas, vedlys, priedanga ir panašiai… šiuo klausimu dirbama). Ateičiai – ekipuotė kaip jau ir surinka beveik 80 %. Kadangi naudojamos komandos ekipuotės raštas yra ACU, yra minčių pabandyti surinkti kito rašto, bet vėlgi, tos pačios 3 Pėstininkų divizijos naudotos, ekipuotės komplektuką…  Tai galėtų būti Woodland, DCU – 1991-1994 metai. Bet tik pamastymai.
Galutinis narius kaičius galėtų būti apie 15 nosių. Aktyvus branduolys apie 8 nosys.
Ar dažnai rengiate treniruotes? Kur?
Kaip nebūtų gaila – retai, pastovios vietos nėra.
Ar dažnai dalyvaujate savaitgaliniuose žaidimuose?
Šiais sunkiais ekonomikos  laikais visada kai leidžia aplinkybės, kai leidžia žmonos, merginos, sugyventinės ir kai vaikai neprašo juos nuvesti i kiną. :)
Ar dažnai esate didelių žaidimu svečiai (BigGame)?
Žiūrėti ankstesnį atsakymą.
Ar vykstate į užsienį? Kur?
Retai. Latvija.
Kokio tipo (MilSim, Larp, Dinaminiams…) žaidimams tekiate pirmenybę? Kodėl?
Pirmenybę teikiame MilSim. O kodėl – sunku atsakyti vienu sakiniu. Greičiausiai kad laikome save šiokiais tokiais rekonstruktoriais. Bet esame patenkinti, jei tuose MilSim žaidimuose yra įmaišyta dinamika, larpas.
Kaip įsivaizduojate tolimesnę airsofto raidą Lietuvoje? Ar Mums reikia oficialumo? Ar mums reikia būti reglamentuotiems ginklų įstatymo?
Norėtume, kad aplamai airsotas nesustotu vystytis Lietuvoje. Ir aišku ne žaidimų tipo URAAAA, linkme.
Dėl oficialumo –  manome, kad esame pakankamai oficialūs. Na gal kažkokios tai bendros, visos Lietuvos vieningos asociacijos ir reikėtu, bet kiek jau apie tai buvo kalbėta, susidaro įspūdis, kad tai yra padaryti laaaabai sunku.
Na o dėl ginklų reglamentavimo – tai esame tikri, kad žaislų reglamentuoti kažkokiais įstatymais tikrai neverta. Tada ir vaikams bus sunkiau žaisliuką nupirkti. :)
Ką keistumėte šiuolaikiniame Lietuvos airsofte?
Keistumėme taisykles, kurios reglamentuoja saugų atstumą iki taikinio atsižvelgiant į ginklo galingumą. Sparčiai augant ginklų galingumams minėti atstumai, kalbama apie šturmo karabinus, turėtų būti padidinti.
Kas dabar yra blogai… Žaidimų kokybė? Poligonų trūkumas? Žaidimų kiekis? Jū kaina?
Didelių blogybių neįžvelgiame. Norėtųsi, kad žmonės žaisdami airsoftą labiau suprastu, kad tai yra vis dėlto sukarintas žaidimas (…. na kažkas panašaus). Turima galvoje, jei esi mūšio sūkurį ir tau kyla abejonių ar  į tave pataikė ar čia tik kažkas nukrito tau nuo medžio, tau būkite drąsesni, nebijokite eiti į merviaką… :. Tokiu būdu pasiektume, kad žaidimas bus tikroviškesnis…
O šiaip, žaidimų kokybė pastebimai kyla i viršų.  Kas juos organizuoja tikrai stengiasi. Linkime, kad nepritrūktų jėgų jiems. Poligonų yra pakankamai. Ir kas svarbu manome, kad ir kainos šiai dienai atitinka žaidimų kokybę (na gal nevisos kainos, ne visų žaidimų :) )
Pabaigai…
Reikalavimai kandidatui:
Tikriausiai kaip ir daugelio komandų keliami reikalavimai kandidatams…
Minimalūs ekipuotės reikalavimai:
Minimalių reikalavimų nėra. Yra 6 mėn laikotarpis per kurį kandidatas privalo viską turėti…
Jūsų pažadas Mums (LSB)(lasiva tema):
PASIŽADAME PER ŽAIDIMUS  IR TOLIAU SĄŽININGAI MIRTI.
Komentaras pabaigai…
Dėkojame visiems kas suteikia mums galimybę žaisti ši žaidimą – GM, bendruomenės forumo įkūrėjams, verslininkams, prekiaujantiems airsofto įranga :) ir neabejotinai visiems draugams, su kuriais turime gerą laiką žaidimo metu ir po jo.
Linkime visiems geros kloties.

Jei susidomėjote šia komanda ir norite su ja susisiekti, apsilankykite LSB forume ir, susiradę ją komandų skiltyje, nusiųskite AŽ (asmeninę žinutę) komandos atstovui.

Jei komandos atstovas sutinka, čia, žemiau, komentarų skiltyje pats pasidalins kontaktais.

Comments

Uno Written by:

Long living airsoft dinosaur. TBOC memmber. Blogger. Designer.

2 Comments

  1. Uno
    Monday October 3rd, 2011
    Reply

    S8 PMC taip pat pasižada su Jumis PER ŽAIDIMUS IR TOLIAU SĄŽININGAI MIRTI.
    Už šitą irgi medalį galima duoti :)))

Leave a Reply